MÖBLER / Soffor / Soffa 12946004
nr 1294 6004
Soffa
Gustaviansk stil, 1800-tal. Längd: ca 142 cm. Djup: ca 57 cm. Höjd: 100
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:36:24
200 kr
Den Gustavianska stilen